| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Vreau sa ma apuc de fitness, adica pur si simplu fac zilnic exercitii si mai si alerg (in sensul ca ies afara, deci uneori alerg, alteori ma dau cu bita, rolele...). Treaba e ca stiu ca trebuie sa am si zile de pauza, deci prima intrebare: e in regula daca am o singura zi pauza pe saptamana sau ar trebui 2? big grin Si a doua intrebare: In ziua de pauza, iau pauza si de la alergat?

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pauza faci cand vrei tu, cand simti ca nu mai poti. Si da, pauza de la tot

| aLeXaNdru145 a răspuns:

2 zile de pauza pe saptamana, fara sa alergi si in cele 2 zile.