| Flyn a întrebat:

Hey!
Am o intrebare legata de bicicleta.
As vrea sa dau jos grasimea de pe picioare.Merg de o luna,zi de zi, cate 13 km pe zi si am inceput sa fac muschi(merg mai mult pe foaia mare) si parca picioarele mele sunt mult mai frumoase.Mi-e frica sa nu mi se ingroase mai rau picioarele...
Ca sa obtin rezultate trebuie sa pedalez pe foaia mica sau pe cea mare? Multumesc mult pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| AlynHere a răspuns:

Fără proteine și prostii, muschii o să crească puțin și frumos (mai multă fibră o să ai). Deci nu îți fie frică de nimic.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pedalezi in functie de cum mergi.Nu conteaza foaia.Conteaza sa pui muschii picioarelor la treaba.