| Socmin a întrebat:

Hey!
As vrea si eu sa stiu de unde pot cumpara o minge de rugby(nu fotbal american) din GALATI.
Daca are cineva una de vanzare sa ma contacteze pe privat.

"OFER FUNDA!"

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Astfel de mingi se pot achizitiona si online, de ce nu incerci aceasta metoda?

| Socmin explică (pentru panther2007):

Stiu ca le pot achizitiona online nu prea am incredere...

| panther2007 a răspuns (pentru Socmin):

Totusi poti avea incredere, cumperi doar cu verificare colet iar plata o achiti la ridicarea coletului(in cazul asta transportul il platesti tu), si il rogi pe respectivul care iti trimite mingea s-o umfle

5 răspunsuri:
| DomnuMăr a răspuns:

Are in selgros!

| Socmin explică (pentru DomnuMăr):

In Selgros stiu ca are numai de fotbal american...

| falloutm6 a răspuns:

Ai cautat pe okazii? http://www.okazii.ro/......a114701903 funda?