| XoXo2 a întrebat:

Hey care este parerea voastra..cine credeti ca va lua campinatul..Vaslui,steaua,Rapid, Dianmo sau CFR. funda dau la cine este de acord cu mine sa vedem daca ghiciti

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! as vrea sa castige Steaua, pentru ca patronul echipei, a facut pentru popor ce nu a facut nimeni, si doar asa va fi rasplatita bunatatea lui...acum nu vreau sa supar pe nimeni, dar asta a fost punctul meu de vedere!
O zi placuta sa ai!

| MarisBogdan a răspuns:

Rapid

| Srdjan99 a răspuns:

CFR-ul il ia, chiar daca eu tin cu Vasluiul.

| Al3xVS a răspuns:

Vasluiu...sper din toata inima este echipa cu cel mai bun fotbal din liga 1.