| Xenoverse a întrebat:

Hey! Cum pot castiga la pariuri mai des?

Cate meciuri jucati pe un bilet?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poti castiga des, decat daca pui 50-100 de lei si 2-3 meciuri cu cota mica dar mare lucru nu rezolvi nu castigi mult, de fapt sunt sanse sa pierzi si pe acele cote mici. E greu sa castigi des la pariuri.eu maine joc 7-8 meciuri cu 5 -7 lei.

| gogu220 a răspuns:

Ca să câştigi mai des trebuie să joci mai des, eventual pariezi de mai multe ori.
Dar dacă joci mai des e posibil să şi pierzi mai des.

| llleo a răspuns:

Ai putea câștiga mai des dacă ai paria mai mulți bani pe mai puține meciuri. Îți dau un exemplu din propria experiență: 100 lei pe 3-4 meciuri sigure.(ți-am dat un exemplu, nu trebuie neapărat 100 lei. ai putea și mai puțin.) Cote mici.
Eu, personal, joc maxim 10 meciuri. Mă scoate câte-un meci, două. Aia e. Poate ai tu mai mult noroc. Baftă.