| Alinaaa03 a întrebat:

Hey ....eu nu ma stiu da foarte bine cu schiurile si parintii mei fac o excursie la "Suior"si acolo din cate stiu eu ii partia cam abrupta pentru mine cum sa fac ca sa ma opresc ca in rest mai stiu eu cate ceva si cum sa vin incet?;-?

3 răspunsuri:
| iuuliia a răspuns:

Ca să te opreşti trebuie să apropii schiurile foarte uşor.

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Trebuie sa te opreşti trebuie să apropii schiurile foarte uşor. si gata

| nelu70 a răspuns:

Cum te stii da foarte bine cu schiurile daca nu stii sa te opresti? Apropii varfurile schiurilor.