| GreatLife a întrebat:

Hey salut, as avea si eu o intrebare. Ce exerctitii ar trebui sa fac la sala? Adica, de multe ori merg si nu stiu de ce sa ma apuc, fac xate putin din fiecare, dar probabil fara rost. As vrea sa stiu un mod de a lucra la sala si apoi, acasa. Ce sa fac pentru abdomen, pentru brate etc. Iar la sala, ce recomandati si cam cat timp, cat de des etc?happy

Răspuns Câştigător
| Alunuca a răspuns:

Fa-ti o rutina, mentine-o o saptamana doua, iar apoi forteaza limitele rutinei respective. Pana la urma asta inseamna sa te antrenezi: sa iti fortezi continuu limitele corpului.
Acum sunt multe programe dupa care poti merge pe net. Cele mai utile mi se pare canalele youtube ale unor instructori pentru ca vezi cum se fac corect exercitiile si mai ofera si diverse sfaturi. :P
Uite unul din ele: http://www.youtube.com/user/HardTimesHardBodies

1 răspuns:
| maya_1118 a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu instructorul de la sala, doar el te poate sfatui cel mai bine.