| aaabbbcccdddeeefffggghhhiiijjjkkklllmmmnnnoooppp a întrebat:

am 14 ani 1.76 si 61-62 de kg am masa musculara pe mine destul de buna dar nu se vad patratelele si am gambele destul de subtiri as vrea sa stiu ce am de facut pentru patratele si gambe...si chiar brate? trebuie sa ma mai ingras sau pot forma aceste grupe musculare si la greutatea la care sunt akM?

Nu vreau exercitii care sa stopeze cresterea multumesc!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru patratele trebuie sa slabesti, iar pentru gambe ( sau alte grupe ) trebuie sa pui masa musculara.

Nu poti sa slabesti si sa pui masa musculara in acealsi timp, pe scurt nu poti sa faci patratele odata cu alte grupe.

Te hotarasti ce e mai important pentru tine.

| feraryyy78 a răspuns:

Continua sa faci sport.

| Assu53 a răspuns:

A mai fost pusa o intrebare de genul acesta acum 2 zile :D pai fi atent uite aici niste tipuri de exerciti pentru patratele si pentru muschii de la gambe apucate de alergat;) dar nu 200 m si gata, ci vreo 3-4-5 km continuu fara pauza :) http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos?query=abs si aici ce sa mananci;) BAFTA;), ( funda :o3? )