| Com3 a întrebat:

Hey,TPU, Astazi am inceput sa merg la KickBoxing, c`am cum ar trebuie sa ma antrenez acasa, sa devin mai bun, fiindca baietii aia de acolo, sunt extrem de bunii, dati`mi cateva exemple de "antrenament" in afara salii! happy, dau

7 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Nu iti trebuie antrenament si acasa! Iti trebuie ambitie, sa nu ai frica de bataie si vointa!

Răspuns utilizator avertizat
| dyk3yy a răspuns:

Acasa poti sa te antrenezi cu cineva.

| BlitzkriegJack a răspuns:

Pentru inceput, ar trebui sa inveti cum se scrie "cam". Si "buni". Si "dati-mi". Si se gasesc tone de videoclipuri pe youtube pe subiectul asta. Cauta "kickboxing workout".

| Com3 explică (pentru BlitzkriegJack):

Dumnezeule, cat urasc cretinii care se cred, ''intelectualii'', n-are nevoie rost sa continuii cu tine! happy

| Com3 explică (pentru Com3):

Sa vad daca iti dai seama, ''bro'' de ce am scris n-are nevoie. rost sa continuii cu tine, daca tot esti asa de intelectual happy

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru Com3):

Well, hai, ma bag.

1. Ai zis ca nu vrei sa mai "continui cu mine"
2. Nu stiu ce ai vrut tu sa scrii acolo, dar a iesit o abominatie gramatica. Oricat de poet ai fi tu, ceea ce ai scris tu nu este corect.
3. "Bro"? Serios?
4. "...cat urasc cretinii care se cred (fara virgula) intelectuali (un singur i la sfarsit)..."
5. Tot ce am facut a fost sa iti arat greselile pe care le-ai facut, deoarece multi oameni ignora intrebarile daca sunt scrise in graba.
6. Tot eu te-am ajutat si ti-am dat un sfat bun.

Y'have a problem there, mate?