| Cynthia13 a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac pentru a imi spori forta in maini? Vreau sa reusesc unele miscari de breakdance si nu prea am multa forta pentru a le efectua. Funda cel mai bun raspuns!happy

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Da, trebuie sa faci exercitii de forta, dar nu cu greutati prea grele ca esti fata. poti sa lucrezi umeti, biceps dar cu greutate mica, acum 3, 4 kg sau daca nu vrei sa ridici greutati atunci poti sa faci numai flotari sau sa lucrezi cu extensorul cu un singur sau 2 arcuriwinking

| bboy a răspuns:

Trimite-mi msg cu id tau si te ajut eu cu niste sfaturi.iti explic anumite scheme. nu totul merge sa faci din forta iti trebuie si tehnica! iti zic mai multe pe mess

| dragonballz a răspuns:

Flotari.daca nu poti fa flotari in genungi

| junkyx a răspuns:

Cele mai bune exerciti sunt datul la sac de box si tractiunile

| myhaytzu a răspuns:

Ganterele si flotarile erau cam 70 ron niste greutati medii in Cora.