| SalvatoreLeon a întrebat:

am luat 2 cutii de creatina capsule 3CM - 3 creatine malate si BioTech Usa. Eu iau cam 10 capsule pe zi cum credeti cai mai bine sa iau 5 din Usa 5 din 3cm sau sa iau numai 10 dintruna? si dupa ce le termin sa iau din cealalta? cum are efectul mai puternic luat doar un fel sau combinat? Funda pentru cel mai bun!

9 răspunsuri:
| NaNeSuDhOp a răspuns:

Ai habar ce face creatina?

| SalvatoreLeon explică (pentru NaNeSuDhOp):

Eu pun o intrebare voi raspundeti cu totu dar cu totu altceva ce buna ar fi fost o sectiune de report.

PS: Altu... laughing cred ca am, mai auzit cel putin 30-40 de persoane... doar pe TPU Dar Anabolizantele ce mai fac?

| NaNeSuDhOp a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Creatina te ingrasa si nu rezolvi nimic si anablizantele sunt pentru altceva, daca vrei masa musculara ia-ti suplimentehttp://www.redis.ro/ro/masa-musculara/95-mass-forte-creatin-r.html,si 2 mananca manacrea de baza:lapte carne oua branza pui cele mai importante

| Cosmin86 a răspuns (pentru NaNeSuDhOp):

1. creatina te ingrasa? esti amuzant... mai citeste te rog

2. recomanzi redis?

Man, tu vrei sa faci culturism & armwrestling si nu stii ce face creatina?

| NaNeSuDhOp a răspuns (pentru Cosmin86):

Mane creatina te ingrasa, da iti da si energie da ingrasa ca ia pastile nu e gasita intr-un produs, am vorbit cu un culturist din sala si ce i-am dat lui mi lea recomandat el

| NaNeSuDhOp a răspuns (pentru Cosmin86):

Mia ziso si un baiat care a loat capsule din astea si s-a facut cat porcu in 2 luni a ajuns la 105kg din 85 da numai grasime cat a tras el

| Cosmin86 a răspuns (pentru NaNeSuDhOp):

Creatina nu are cum sa te ingrase, mai documneteaza-te ce e creatina in primul rand, ala s-a facut ca porcu din cauza alimentatiei

Citeste, nu te mai lua dupa ce zice unu sau altu :

http://www.doctor.info.ro/creatina.html

Eu din creatina nu am pus grasime deloc, si nu am luat 2 luni, am luat 1 an si ceva

| SalvatoreLeon explică (pentru NaNeSuDhOp):

Eu am luat creatina 6 luni si am prins forta masa musculara mi-a crescut in schimb grasime nu am obtinut deloc ba chiar am slabit si am pus doar masa

| NaNeSuDhOp a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Da de ce pe toti ii aud ca creatina ingrasa dracu si mai au si exp in salastraight face