| Diiaaaa a întrebat:

credeti ca as putea sa ma reapuc de gimnastica la 12 ani? (cand eram mica am avut o problema de sanatate ) dau fundita + vot celui care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

Gimnastica e chiar benefica sanatatii si foarte recomandata, te ajuta sa treci peste astfel de momente si accidente.Bafta!

6 răspunsuri:
| Bogdind22 a răspuns:

Da, daca iti place merita sa iti urmaresti visul, daca crezi in tine, ar trebui sa mergi si sa nu te dai batuta, de exemplu, au fost fotbalisti care sufereau de astm, cu toate ca doctorii le-au interzis sa mai practice acest sport, ei nu s-au lasat si au continuat, iar acum au o cariera de invidiat si boala nu le sta in cale, Latovlevici, jucator la Steaua. Deci in concluzie ar trebui sa mergi si sa practici sportul, dar sa fii sigura pe tine si sa iti placa Iti doresc bafta si sper ca ti-am fost de ajutor.

| FaraNume67 a răspuns:

Salut, si eu fac gimnstic antrenoru nostru zice ca sportul nu are virstra, adica daca chiar iti doresti sa inveti ceva vei invata. In plus te mentine in forma si sanatoasa. Dar deja cred ca sti din moment ce ai zis ' sa ma reapuc'

Chiar as vrea sa mai vorbesc cu tine daca ai putea sa imi lasi un Mess ceva sa mai vorbim.

| Diiaaaa explică (pentru FaraNume67):

Imi dai un mesaj in privat cu id`ul tau si il voi baga in lista multumesc.

| Diiaaaa explică (pentru FaraNume67):

Dya_dyutzza90 id-ul meu.

| Pikachu456 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu si cu cat esti mai mic cu atat mai bine, eu zic sa numai stai pe ganduri,+ ca face bine la sanatatea corpului impotriva bolilor naturale si te mentine energetic

| AleXaAle14 a răspuns:

Da tongue tongue tongue tongue