| emysweet a întrebat:

Hey...TPU!
Cum as putea sa slabesc la picioare(de la solduri pana la genunchi)burtica este subtirica dar picioarele ma streseaza.Va rog ajutati-ma dar fara diete doar exercitii, dar sa fie cat mai bune si sa slabesc cat mai repede.Am nevoie!

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Paii ai putea sa faci bicicleta si tinand cont cum este vremea de afara ai putea pe o bicicleta medicinala sau ai putea sa alergi putin pe banda de alergat sau niste exercitii precum genoflexiuni. Sper ca ti-am fost de folos! happy