| Bosuu a întrebat:

Cunoaste cineva un magazin cu mai multe feluri de suplimente gen:proteine bcaa creatina etc. de preferat aproape de sectorul 1 sau chiar in sectorul 1 sa-mi spuneti si adresa dau funda!

3 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Sincer nu cunosc, dar vin cu intrebarea :
De ce nu iti comanzi de pe net?
E simplu...

| Bosuu explică (pentru Hades98):

Parintii mei nu ma lasa sa iau si de aceea vreau sa iau de la un magazin! te poti interesa sa imi spui te rog?

| bavl a răspuns:

Un prieten se cunoaste cu cei de la Protein Outlet si le aduce il Baneasa. Pune-le o intrebare daca e... http://proteinoutlet.ro/