| Alex54679 a întrebat:

Daca lucrez intens pieptul exista cumva riscul sa imi scada masa musculara in loc sa imi creasca?

Răspuns Câştigător
| cristiww a răspuns:

Mai intai defineste ce inseamna "intens" pentru tine. Am o banuiala ca esti pe o pista gresita in acest sens (adica pentru tine "intens" inseamna altceva decat in realitate).

De scazut nu scazi, nu prea ai cum sa scazi decat la deficit caloric sau la supraantrenament.

3 răspunsuri:
| DanyDav a răspuns:

Exista risscul sa cresti mai disproportionat, si eu am facut greseala asta si s-a dezvoltat grupa asta mai mult decat clelalte.

| Alex54679 explică (pentru cristiww):

Pai si daca ma supraantrenez fara sa stiu?

| cristiww a răspuns (pentru Alex54679):

O sa simti