| roxy4dark a întrebat:

De mult tot vreau sa ma apuc de pk [parkour]. Dar nu am cu cine sa ma antrenez. A`j vrea sa stiu daca cunoastetzi ceva persoane prin Sighisoara care ar fi dornice sa ma invetze.

MuLtzumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| TheLastHuman a răspuns:

Wooowww.,super. dar tocmai la sighisoara. pfff. incepe singur cu antrenamente multe cu intarirea oaselor si a incheieturilor si apoi te bagi la chestii mai complicate. si eu caut un partener :(, dar m-am obisnuit si singur...

| TheLastHuman a răspuns:

Esti fata?hee hee

| DanielaMe a răspuns:

Daca vrei, fa-ti un teren prin casa sau undeva si antreneaza-te singur/a, saudaca ai rude sau parinti in concediu roaga-i sa te supraveghieze. Poti safe si de una singura happy. A, uita-te la clipuri pe youtobe si poate-ti intra-n cap ceva :*.