| Ionut46523 a întrebat:

Deci de o luna fac sala și au început să se vadă ceva rezultate dar cardio nu fac mai deloc. Acum in ultimul timp doresc să slăbesc dar am nevoie de un program alimentar. Îmi puteți oferi unul?

Răspuns Câştigător
| Al999 a răspuns:

Uita-te pe pagina tipului acesta, sunt multe sfaturi despre diete, antrenamente...
https://youtu.be/WpkX7DQLfVs

1 răspuns:
| ArrowToYou1211 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci putin si des, in sensul ca ar trebui sa ai trei mese principale pe zi si intre mese mici gustari, sa mananci din toate, carne, paine, fructe, legume, deoarece corpul are nevoie de zaharide, de glucide, de proteine. Mesele nu trebuie sa fie bogate, asta e secretul, putin, chiar daca iti e foame, in timp stomacul ti se va micsora si nu vei mai simti senzatia de foame. Ar trebui sa ocolesti lucrurile cumparate gen junkfood, bauturi alcoolice, acidulate, chiar si apa minerala e nasoala, deoarece tr baloneaza.