| whein1991 a întrebat:

imi puteti spune care sunt cele mai bune exercitii de masa musculara pentru biceps? Exercitii pe care sa le pot face pentru biceps intro singura zi.

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Tu trebuie sa iti gasesti exercitiile cu care simti tu ca lucreaza cel mai bine bicepsul si celelalte grupe, nu sa ti le zicem noi. Uite, de exemplu eu simt cel mai bine ca lucreaza facand flexii cu bara, flexii normale cu gantere si de tip hammer si tractiuni cu priza ingusta. Oricum idea e sa efectuezi seriile cu o greutate care nu iti permite sa sari de 12 repetari!

Răspuns utilizator avertizat
| cozmalau a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=F_clJTFCWZU exact exercitii de felul asta fac si eu

| TheSunWillBeHere a răspuns:

Uite aici cateva idei
m.youtube.com/watch?v=0MNE9ZE6Yao
m.youtube.com/watch?v=ZmWLb-nr_pI
Succes!