| AlesiaaaaAle a întrebat:

Mi-am cumparat o bicicleta de camera, ajuta sa slabesti? Am 15 ani, 1.62 si 55kg. In cat timp se vor vedea rezultate? Multumesc frumos. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, ajuta. Depinde cat de mult faci intr-o zi si de alimentatie. Daca faci aproape zilnic minim jumatate de ora si nu mananci toate prostiile regulat, atunci o sa se vada rezultate in 2 saptamani-o luna, depinde si de organism.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Era de preferat o bicicleta de strada.Aerul diminetii conteaza.

| alexandrualind a răspuns:

Da,ia fa 1h pe zi si sa vezi ce rezultate adevarate vor fi!
Mama mea si eu facem.Eu sunt foarte slab si mama mea slabeste treptat.

Toate cele bune!