| whein1991 a întrebat:

poti creste in masa musculara fara suplimente si daca da in cat timp pot creste cu un antrenament de sala bine pus la punct de

11 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Depinde de ce alimentatie ai tu, de cat timp de refacere lasi musculaturii etc.Sunt multi factori care pot interveni.

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Suplimentele nu sunt mai importante decat mancarea, deci baga mancare bogata in proteine, sa ai 6 mese pe zi, cu un antrenament bun o sa ai rezultate

| MiKutzelu34546 a răspuns:

La sala iti creste forta nu musculatura. Muschii cresc odata cu timpul, cu varsta, cu alimentatia...etc...

| cristi1505 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

laughing))) Pai atunci, fara antrenament, cum poti creste? E logic ca trebuie sa mergi la sala+alimentatie corecta si timp de refacere. Fara sala nu ai cumwinking

| MiKutzelu34546 a răspuns (pentru cristi1505):

Nu, nu mai inteles daca nu te injectezi n-o sa ai mari cresteri ale muschilor o sa ai a fortei

| cristi1505 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Nu este adevarat! Iti arat o gramada de oameni care nu se injecteaza cu steroizi si arata super bine(musculatura mare). Uite, chiar si eu, nu ma injectez, dar fac de la 14 ani sala si sunt destul de bine.Intredevar am luat suplimente dar alea nu au niciun fel de efect adverswinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Esti pe langa

| justHISgirl a răspuns:

Daca esti tu in poza nu mai ai nevoie sa cresti in masa musculara.pur parerea mea

| whein1991 explică (pentru justHISgirl):

Eu sunt in poza dar mai vreau sa cresc cateva kg in masa musculara dupa care doar sa ma intretin

| 3KRoS a răspuns:

5-6 luni depinde de antrenament

| AlexandruGrecu a răspuns:

Da poti creste dar foarte greu, daca vrei sa cresti repede ia suplimente ca sunt naturale si nu au efecte secundare.