| cezcez a întrebat:

fac sala de ceva timp si as vrea sa stiu care sunt cele mai importante suplimente pentru a creste in masa musculara nu foarte multe cateva asa de baza

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

M A N C A R E. Suplimente=mâncare. Investește în alimentația ta, asigura-ti necesarul de macro si micronutrienti si nu ai nevoie de suplimente. Suplimentele le iei în functie de alimentația ta. Dacă din alimentație nu-ti asiguri necesarul de proteine iti iei un concentrat proteic s-a.m.d. Mai alea dacă esti începător mâncare si un complex de vitamine sunt mai mult decat necesare. Succes.

| cezcez explică:

Pai spune-mi ce sa imi iau de la ce firma? eu momentan am impact whey protein de la my protein