| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, daca fac un antrenament mai usor decat cel pe care l-am facut anterior, masa musculara o sa scada SAU o sa stagneze?
Doresc raspunsuri rapide si serioase. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Daca o faci pe timp indelungat, o sa scada, in functie de cat de usor e antrenamentul. Cel putin mananca bine, daca nici dieta nu e buna, atunci incepe sa scada ca lumea.

2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Stagneze, doar daca te lasi de tot o sa scada, in timp.

| alex15ccc a răspuns:

Oricum, pe termen lung este bine sa cresti dificultatea antrenamentului ca corpul sa nu se obisnuiasca