| adrian342 a întrebat:

Cristiano Ronaldo sau Messi? C.F. Real Madrid sau F.C. Barcelona?

Răspuns Câştigător
| bogdan98tl a răspuns:

Messi> CR7 - deoarece Messi este tehnic, are viteza, are sut.
-CR7 se descurca doar in fata portii

Barca> Real - deoarece chiar daca Real ia anul acesta titlul Barca i-a capacit oriunde i-a prins.
Cel putin asta e parerea mea.

16 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Îl prefer pe Lionel Messi la orice oră. Cât despre club, F.C Barcelona.
Numai bine!

| MaStErShOt a răspuns:

Zlatan ibrahimovic- AC Milan smug

| Fernando9Torres a răspuns:

Messi.FC Barcelona

| IndiferentXD a răspuns:

Cr 7, Real Madrid

| AleexNC a răspuns:

C. Ronaldo, Real! dribleaza mai fain si chiar daca Messi a fost desemnat cel mai bun jucator din lume parerea mea este ca Ronaldo e mai bun happy

| adrian342 explică (pentru AleexNC):

Messi e mai eficient

| AleexNC a răspuns (pentru adrian342):

Nu vreau sa ma contrazic cu nimeni dar fiecare este cu parerea lui nu? happy

| thecakeisalie a răspuns:

Speranta Ciocaboca.

| DLeonard a răspuns:

Messi, F.C. Barcelona.

| Deknar a răspuns:

Messi.FC Barcelona

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Messi e clar cel mai tare

| dulcemariafan a răspuns:

Messi,F.C. Barcelona

| alexhino a răspuns:

Messi,F.C Barcelona

| ionica06 a răspuns:

Cristiano Ronaldo:X

| Body_9921 a răspuns:

Imi place si CR si Messi dar in meciurile RM vs Bar prefer barcelona imi place stilu de joc si oricum sa nu uitam data trecuta realul era cat pe aci sa faca minunea deci zic ori se termina 2-2 ori 1-2 pentru barcelona da-mi si mie fundita happy

| Vafa a răspuns:

Messi b-)