| bobi_3629 a întrebat:

Hi TPU! Am un clan de bikeri de vreo 10 copii. Noi am vrea sa avem o cabana simpla fara nimic inauntru si sa fie de vreo 25 metri patrati( sa fie patrata) si sa nu treaca de 5 milioane. Imi puteti da un link ca da vad?

Răspuns Câştigător
| uriaking123 a răspuns:

Salut eu sunt biker nu daca ai face un calcul cu tot ce trebuie ai cumpara doar 5 popi big grin + it trebuie si sipcile de lemn care sunt destul de scumpe un acoperis desigur tabla sau carton, nu te incadrezi nici la jumatate cu 5 milioane, nu are rost sa faceti o cabana, pentru ce va trebuie? casa stati in ea cand plouo laughing stati afara sub un copac daca sunteti in padure sau etcwinking daca nu fugiti la cel mai apropiat dintre voi la el acasa laughing