| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar costa 20 metri patrati de parchet, cel mai ieftin. Un link, ceva daca puteti...

1 răspuns:
| Ionutszu a răspuns:

Daca te duci la dedeman, practiker ala..magazine de genu' gasesti parchet la reducere chair si la 12 lei..pe metru patrat, deci la 20 de metri cam 240 lei..gandestete ca ajungi la chestuieli intre 250 lei si 400 lei pentru unul de calitate mai mare.
Ai grija, majoritatea preturilor acum, cele mai ieftine, sunt in jur de 20 lei pe metru patrat, deci sanse mari la pretul de 400 lei pe suprafata ta.