| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Http://www.naturalplus.ro/Gainere-masa-musculara/masiv-m ass ce parere aveti despre masiv mass in combinatie cu whey gold?
si ce spuneti daca as lua asa o portie dimineata de masiv mass, o portie inainte de antrenament, si o portie de masiv mass si whey gold dupa antrenament e OK? astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Nu inteleg ce este cu atatea portii pe zi de suplimente, adica 3 portii de carbo si una de proteine, te invat eu ca astea nu sunt chiar asa bune in exces.Iei dupa antrenament whey gold si seara sau dimineata masiv mass.Si despre masiv mass este un gainer de slaba calitate, nu recomand asa ceva.Bafta!