| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce gainere imi sugerati pentru masa musculara? Sunt in dubii intre iMass, Serious Mass si Whey Protein

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Invata care-i treaba cu carbohidratii si proteinele.

| ziftode a răspuns:

Eu stiu ca... LUNI nu ani:
https://www.youtube.com/watch?v=ybO8Cic5bi0
insa sunt cel putin 9 luni... si antrenamentul e SUPER-INTENS, iar regimul alimentar strict, vezi video, iti spune acolo

| Cosmin86 a răspuns (pentru ziftode):

Aia au bagat si steroizi pe langa antrenamentul "super-intens".

Nu ai cum in "luni" fara injectii.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Serious. Ultimul e concentrat proteic adica iti ofera doar proteina.

| Mirea_Alexandru_2002 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Si daca iau seroius mass chiar o sa am rezultate la masa musculara?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mirea_Alexandru_2002):

Nu te baza pe suplimente. Ai grija ca alimentația sa fie la punct, antrenamentele corecte si odihna. Rezultatele vor veni, rezultate înseamnă ANI nu luni.

| Mirea_Alexandru_2002 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Imi dau seama.Dar iMass de ce nu imi recomanzi

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mirea_Alexandru_2002):

Ii este superior Serious-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea meritã mai bine mananci unt de arahide din 200g iti iei Mai bine de 1000kcal daca il combini cu paine si fructe deja poti sa ajungi la 2000kcal lejer.
Si consuma calorii lighide sucuri naturale, lapte daca il suporti etc