| cfrtobias a întrebat:

Https://hanksome.ro/......u-flotari/ ce credeti daca o sa fie cumva blackfriday o sa fie tot pretul asta sau alt pret mai mic?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Aproape toate magazinele au reduceri, chiar si de 5-10 lei dar tot au reduceri. Asa ca mai asteapta pana vineri, mai e putin

| cfrtobias explică (pentru Furnicuta000):

Ce zici care dimensiune e mai buna " (L x l x H) 60 x 18 x 2 cm sau (L x l x H) 90 x 39 x 3 cm pentru 70 kg?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu ma pricep dar depinde si de cat de lungi ai bratele

| cfrtobias explică (pentru Furnicuta000):

Am gasit alta https://www.emag.ro/......DBTQL2MBM/ si are reducere si poate maine va fi mai mare sau nu de blackfriday