| DejaVuDoc a întrebat:

Sunt bune manere acelea de flotari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune. De fapt sunt folositoare la protejarea incheieturilor, nu vei avea dureri la incheieturi, ceea ce inseamna ca vei face flotarile mai usor.

5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

E mai buna romana pentru tine

| DejaVuDoc explică (pentru DelphhiN):

Si ma rog, de ce?

| DelphhiN a răspuns:

Sunt bune manereLE acelea pentru flotari? Plurarul

| DejaVuDoc explică (pentru DelphhiN):

Greseala mea domnisoara, trebuia sa pun virgula de fapt, sa se poata intelege la ce ma refer exact; tipul obiectului: manere, acelea de flotari (categoria)... O sa ma mai duc pe la scoala, ca sa nu mai fiu corectat (desi intr-adevar imi recunosc greseala... Am gresit) de domnisoare care imi corecteaza propozitiile dar nu pun punct la sf. propozitiilor lor, cred ca amandoi putem invata din asta, nu?

| DelphhiN a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Yep