| asdasdsada a întrebat:

iau un ciclu cu danabol oral sunt curios cat din masa o sa dau jos dupa ce incetez ciclu, cineva mi-a spus ca dau jos 60/100 din masa ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Salut; probabil ca o sa dai mai mult. depinde si cum faci revenirea, ca sa se refaca corpul dupa ce nu mai iei. daca nu o faci cum trebuie poti scadea in greutate chair mai rau decat ai fost la inceput.

| asdasdsada explică (pentru Marius1985):

Pai cum ar trebui sa fac revenirea?

| Marius1985 a răspuns (pentru asdasdsada):

Se numeste terapie post ciclu: http://www.steroizi.ro/articole/terapia_post_ciclu.php