| Nicksson91 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce inseamna la un bilet la stanley bet rezultat final cu handicap 1? Adica diferenta trebuie sa fie de un singur gol pentru a castiga pariul? Am pariat la MILAN-BOLOGNA 2 rezultat final cu handicap 1. Scorul a fost 0-1. Asta inseamna ca am castigat pariul?

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa ai un handicap ca sa bagi bani la pariuri. in general mental.

| AFR81 a răspuns (pentru peperonies):

De ce spui asta?

| Nicksson91 explică (pentru peperonies):

A fost bun si am castigat 1700ron cu 30ron bagati, nah handicap..sac sac

| Madesz a răspuns:

Te ajuta experta în pariuri. Nu spune,, Am pierdut la pariuri ". Spune,, Hey, era să câștig pariul ". laughing Nu ai câștigat... Îmi pare rău... Dacă ieșea 0:2 ieșea bine... Cine naiba ti-o zis să pui la handicap... Poți să îți instalezi pe telefon aplicația de scanat biletele. Parcă se nume Qr code reader. Sper ca te-am ajutat. Multă baftă.

| Nicksson91 explică (pentru Madesz):

A fost castigator cu 0-1. Am pariat 30lei pe 6 meciuri sistem 5/6, au iesit toate 6 si am ridicat 1. 700ron