| irinelcristiano a întrebat:

Îmi puteți lăsa vă rog frumos un program de sală bine pregătit de 4/7 zile pe săptămană?
Și aș mai dori un program de alergat seara pentru slăbit!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "picioare in caz ca vrei sa faci"? IN PRIMUL RAND alegi o zi pentru picioare, sunt cea mai mare grupa a ta.

ABIA APOI planifici umeri, biceps, triceps si celelalte grupe mai putin importante.

9 răspunsuri:
| alaqfqafafas a răspuns:

Luni: piept
marti: spate
pauza
miercuri: umeri
joi: brate
pauza(picioare in caz ca vrei sa faci)
pauza.
Si program de alergat nu stiu la ce te referi, incerca sa alergi in aer liber si nu pe banda, e mai eficient si incearca sa alergi moderat.

| irinelcristiano explică (pentru Cosmin86):

Sa imi lasi numele tau de la facebook! Sa vorbim mai multe in privat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru irinelcristiano):

Messenger n-ai?

| irinelcristiano explică (pentru Cosmin86):

Cine mai foloseste messenger-ul in ziua de azi? Mai ok facebook-ul!

| Cosmin86 a răspuns (pentru irinelcristiano):

Pe facebook tin doar oameni pe care ii cunosc personal.

Folosesc messenger de la munca, sunt online de la birou.

| irinelcristiano explică (pentru Cosmin86):

Bine...

| alaqfqafafas a răspuns (pentru Cosmin86):

Din ce am inteles omu vrea sa slabesca..si pun pariu ca el ca incepator nu o sa se tina de picioare cand o sa vada cat de dureroase si dificile sunt, crede-ma am vazut multi care s-au lasat de ele..Deaia am scris''in caz ca''.nu poti sa-i bagi pe gat sa faca picioare daca nu vrea..mai ales ca-i incepator.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alaqfqafafas):

"crede-ma am vazut multi care s-au lasat de ele", da, sunt multi cocalari de 2 bani care se duc la sala ca vina vara. Si apoi apar pe plaja cu picioarele lor de gaina.

| alaqfqafafas a răspuns (pentru Cosmin86):

Treaba lor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alaqfqafafas):

Cum adica "picioare in caz ca vrei sa faci"? IN PRIMUL RAND alegi o zi pentru picioare, sunt cea mai mare grupa a ta.

ABIA APOI planifici umeri, biceps, triceps si celelalte grupe mai putin importante.