| Christian_Kuttesch_2000 a întrebat:

Îmi puteți recomanda o aplicație buna de făcut mușchi/slabit.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Si mai intai faci masa musculara (bulking) si dupa te definesti. Dar ti-am zis, daca citesti putin despre nutritie, o sa stii ce ai nevoie ca nu e greu.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda flotarile, ca aplicatiile nu ajuta.
Muschii se fac lucrandu-i prin exercitiu fizic, nu uitandu-te la aplicatii.

| relian a răspuns:

Da,Photoshop aplicatia asta iti face ce vrei tu laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Citeste 30 min despre nutritie pe net si nu o sa mai ai nevoie de aplicatie. O sa te ajute mai mult pentru ca o sa ai nevoie sa slabesti/sa cresti in masa musculara/sa te mentii sau chiar sa combini astea, o sa ai anumite alimente pe care o sa le poti folosi si sa stii ce sa faci.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Si mai intai faci masa musculara (bulking) si dupa te definesti. Dar ti-am zis, daca citesti putin despre nutritie, o sa stii ce ai nevoie ca nu e greu.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu ai cum amandoua in acelasi timp, pentru ca atunci cand iti cresti masa musculara esti in surplus caloric si cand slabesti esti in deficit caloric. Deci, hotaraste-te

| Daryusxz a răspuns:

Magazin play- Abdomen plat 30 de zile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daryusxz):

Cu aia ai devenit tu un slabanog firav? laughing