| HanszmR a întrebat:

Imi puteti recomanda un ceas ieftin si bun care sa-mi arate cati km am alergat?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai telefon, google maps si cu asta-basta.winking
Altfel... cred ca un Mi Band 5 ar face treaba de minune.

| HanszmR explică (pentru GabiDumitrescu):

Am si telefon dar este prea greu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru HanszmR):

200 de grame? Greu? Tu ai 10 kile cumva, sau cum? Fa rost de un suport de ala de pus pe brat telefonul, daca ti-e incomod cu ce te imbraci in mod normal sa mai strecori si telefonul pe undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul mobil are funcția asta. În rest cam orice smartwatch are GPS si step counter.

| OpreaSS a răspuns:

Hello! Eu folosesc aplicatia Strava, pe telefon, ce poate fi legata si un ceas Garmin, insa merge si fara ceas. O pornesti si o setezi pe tipul de efort, alergare, mers, inot etc, si iti inregistreaza km, traseul cu maps, calorii consumate si ritmul pe care l-ai avut si, cred, ca si bataile inimii. Este gratuita aplicatia. happy

| miculajutorsfaturi a răspuns:

Buna, in acest articol gasesti care sunt cele mai bune si ieftine ceasuri inteligente https://miculajutor.ro/......ine-2020/.
Gasesti pareri pro si contra pentru a lua cea mai buna decizie.