| BodyFleci a întrebat:

In urmatorul El Clasico Barca - Real cu cat credeti ca va castiga Barca? laughing sau cat o sa fie scorul?

11 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

Fara numar, fara numar eu zic ca va fi 2-1 pentru Barcawinking

| xlmpq a răspuns:

O sa razi, dar eu zic ca o sa bata realu 1-0 si oricum e ca si campioana realu happy

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu rade ca ai dreptate.realul are niste jucatori mult mai buni decat barca(ma refer individual), dar barca daca joaca fotbal total adica nimeni nu pleaca ca nebunu cu mingea pase pase pase pase asa se joaca.asta e problema cu real fiecare face ce vrea cu mingea.sezonul trecut daca ai observat ronaldo nu dadea nici macar o pasa cand nu avea ce face suta nu conta unde, chiar si in poarta lui doar sa stie ca a sutat.P.S:sunt fan real

| Cipriaan a răspuns:

Barcelona va pierde! Scor: 0-2. Uitativa la forma celor de la Real si apoi a celor de la Barca. E adevarat ca Barca joaca in echipa spre deosebire de Real care joaca mai mult individual. Meciul de aseara a aratat din nou ca Barca este o forta! Dar in campionatul Spaniei este putin altcumva. In campionat Barca sta foarte prost.

| GAmesh07 a răspuns:

1-0 sau 2-0 pentru real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa castige barca? ultimul el clasico trebuia claaaar castigat de real dar pana si fotbalul e nedrept...realul a controlat total prima reprinza in care barcelona nici nu a existat practic apoi au venit acele 2 goluri din senin!+ ca golul lui Ramos a fost anulat complet aiurea + penalty care trebuia la faza cand abidal a atins mingea cu degetele.sa nu mai zic faza din secunda 13 parca cand tantalaul de higuain i-a furat mingea unui fundas si a tras ca babuinu pe langa poarta, de sutul in bara a lui Ozil ce sa mai zic!
iar pe langa toate astea barcelona nu mai e in asa forma mare!

| BodyFleci explică (pentru anonim_4396):

WoW... ce meci ai vazut tu frate? in meciu ala barca ia alergat de ia luat mama dracu pe real. Mai uitate de vreo 3-4 ori la meciul ala, ma uit si eu si mai vorbim! Am vazut fiecare faza de 100000 de ori ca l-am inregistrat pe TV meciul...
Deabi astept urmatorul el clasico si mai discutam cine pe cine a batut laughing Si ce zici de meciul de aseara? laughing 7-1... umilinta totala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BodyFleci):

Da frate...Bayer Leverkusen!laughing)i-ati batut asta da performanta!laughingFara messi barcelona=0!
Si daca meciu ala nu a fost dominat de real 90% prietene tu nu ai treaba cu fotbalu!laughing

| Remus13 a răspuns:

Barcelona 0 - 2 Real Madrid

| Diana3 a răspuns:

2-1 pentru Barçahappy

| VinDiesel2 a răspuns:

Nustiu care va fi scorul dar stiu ca Barcelona o va cistiga pe real ca de obicei.