| mortallx a întrebat:

In cat timp se defineste pieptul facand flotari? Fac 100 normale si 50 diamond la fiecare 2 zile, in alta zi fac si triceps, in alta si triceps+abdomen si umeri.Ma rog, pe mine ma intereseaza cam in cat timp se defineste pieptul din flotari? Cei care nu aveti habar prefer sa nu raspundeti, un piept frumos se poate face si din flotari nu doar din sala. Cel care are cea mai inteligenta intrebare si folositoare are o funda de la mine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cateva luni se va defini pieptul,dar in cate,mai exact, nu-ti poate spune nimeni cu precizie, deoarece lucrul acesta difera in functie de fiecare persoana in parte.Primele rezultate,in orice caz, se vor vedea repede, intr-o luna.Succes.

4 răspunsuri:
| mortallx explică:

Vroiam sa zic ca fac biceps, iar in alta zi tricep+abdomen*.

| mortallx explică:

Mi se par mai usoarea flotarile in pumni decat cele in maini si nu prea fac febra de la ele.

| TitiDrLove a răspuns:

Pentru a-ti defini cat mai bine pieptul fa flotari in pumni happy

| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa-ti definesti pieptul cu flotari? apuca-te de sah