| Marius1789 a întrebat:

In cat timp se vad rezultatele folosind creatina monohidrata?

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Primele efecte (cele energetice) apar chiar dupa primele doze administrate. Volumizarea apare in cateva zile, iar cresterea musculara efectiva (datorata creatinei) apare in cateva saptamani. Toate acestea depind de la persoana la persoana, in functie de factori genetici (anumite persoane au deja o mare cantitate de creatina in muschi si suplimentarea nu duce la o crestere a creatinei musculare), de doza si de alti factori favorizanti, cum ar fi un anumit mediu hormonal (insulina, hormonii steroizi, igf-1). Deci pot exista persoane la care efectelel pozitive ale creatinei sa nu fie foarte vizibile.
Pentru mai multe informatii citeste aici: http://www.terapii-naturiste.com/......ydrate.htm

| Marius1789 explică (pentru emilitalia):

Un răpunrăspuns foarte bun. Cam asta știam și eu dar am vrut să mai văd păreri. Energia chiar apare după primele doze administrate. Când iau creatină se simte o diferență. Încă mă întreb dacă ajută și la mușchii abdominali... oricum, beau minim 3l de apă pe zi.

2 răspunsuri:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Dupa primele doze ar trebui sa apara, nu?