| Connor300 a întrebat:

Dupa ce iei creatina monohidrata timp de cateva luni si apoi te opresti ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nimic, ce sa se intample?

TOTI culturistii in perioada de definire ( inainte de concurs ) NU mai folosesc creatina.

p.s. : de ce "cateva luni"? Ia si tu 2 ani macar, sa se observe ceva

| Connor300 explică (pentru Cosmin86):

Pai am auzit ca dupa ce iei creatina si te oresti pierzi beneficile ei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Connor300):

Cine ti-a zis asta sa-i spui ca e un cretin happy

p.s. : tu oricum iei creatina zilnic, din carne ( + corpul tau produce 1 gram pe zi ).

Eu spre exemplu, intr-o perioada luam creatina ca lumea din carne, 5-6 fripturi pe zi. Si am progresat la fel ca si cu suplimente.

| Connor300 explică:

Ăstia spun ca pierzi rezistenta, forța și un pic de masa musculara. Mai repede sau mai încet depinde de cât de bine răspunzi la început.