| potatodespotatonr12345 a întrebat:

In ce consta numarul patratelelor de pe abdomen.
Multesc anticipat si funda.

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Cu cat ai mai multe ( 8 parca e limita maxima ) cu atat ai un abdomen mai bun de mers la concursuri de culturism, nu iti mai spun cat o sa te placa fetele big grin

| AndreiWeisz a răspuns (pentru ziftode):

Te inseli aici laughing N-am patratele si mai mult de o data o fata m-a preferat pe mine decat pe unul cu patratele.

| AndreiWeisz a răspuns:

Nu-ti prea inteleg intrebarea, dar presupun ca vrei sa stii cum le obtii? Mult cardio + exercitii pentru hipertrofierea dreptilor abdominali.

| Alexandra_Alina_1993 a răspuns:

Cate exercitii faci