| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

In ce luna se merge la mare? Adica cand apa este mai calda.Eu zic ca in august voi? Si in ce statiune din Romania (adica care litoral ) sunt valurile mai mari.Ati inteles voi.Dau funda.Mshappy

1 răspuns:
| cosmynmusic a răspuns:

Uite, aici poti afla care sunt cele mai incantatoare locuri unde poti calatorii, sau cele mai fascinante fenomene naturale: www.facebook.com/cunoasteterra sau www.cunoasteplaneta.blogspot.ro P.S: Merita vazute;)