| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

În ce perioada o sa aiba loc meciurile din preliminariile pentru WC CUPA MONDIALA din QATAR 2022?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma tot intreb de ce nu esti pasionat si de scoala, asa cum esti de fotbal?
Vad numai intrebari de fotbal pe profilul tau si nimic despre scoala, cariera, profesie, invatat ceva... de ce?
Fitbalul este cel mai inutil lucru posibil pentru tine, acre nu te ajuta cu nimic, nu te invata nimic si nu-l poti profesa niciodata.
De ce dumnezue petreci timp cu ceva INUTIL?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Violleta2022):

De ce spui ca fotbalul este inutil? Inutile sunt răspunsurile tale. Cred ca pui răspunsurile doar sa fii CAMPIONUL ZILEI. De unde știi tu ca eu nu pot profesa fotbalul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu baitel, campionul zilei am fost acum 10 ani, emblema a ramas de atunci.
In ce priveste jucatul fotbalului, amandoi stim ca tu nu ai cum sa-l practici, din scaunul cu rotile si din cauza problemelor tale de sanatate.
Ce ma amaraste este ca acorzi importanta unui lucru total inutil tie, in loc sa te focusezi pe o profesie pe care ai putea sa o practici si inca cu succes, chiar si din pozitia sezut.