| Yoyoo300 a întrebat:

In iunie, ce meciuri va avea Steaua, daca va avea.

Răspuns Câştigător
| Roooooooberto a răspuns:

Tocmai la sfarsitul lunii Iulie va mai avea Steaua meciuri.In turul 2 preliminar Champions League (16-17iulie prima mansa, 23-24iulie a doua mansa). Sper ca te-am ajutat big grin

| HaHalera a răspuns (pentru Roooooooberto):

Pe doamne iarta-ma in Champions League! Cand vor auzi aia de la Uefa de dosarul "Valiza". Adio Champions League
Bun venit Pandurii in Champions League!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHalera):

Stai tu lin ca va juca in Liga Campionilor, Pandurii sa se multumeasca cu Europa League.

| HaHalera a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate invers!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHalera):

Sa vedem cine va juca sezonul acesta Pandurii sau Steaua si pe urma mai vorbim.

8 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Dai bai tarane funda aluia de mai sus...

| Yoyoo300 explică (pentru Buresbista123):

Ce-ai tu nebunule, dau funda cui vreau.

| Buresbista123 a răspuns (pentru Yoyoo300):

Taci ca puti

| Yoyoo300 explică (pentru Buresbista123):

Mirosul vine de la tine. happy eu am tastat, nu am vorbit geniule