| cenumesapunaici a întrebat:

În perioada de definire musculara stiu ca nevoie sa imi iau carbo din legume verzi. Dar am văzut recent ca poti manca si cartofi si orez brun.este adevărat? Cartofii si orezul nu se folosesc in perioada de masa?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ba da... dar cat timp ai deficit caloric, poti manca si orez/cartofi.

1 răspuns:
| Galezu11 a răspuns:

Cea mai buna sursa de carbohidratii pe care o stiu sunt fulgii de ovaz. In legatura cu cartofii si orezul, daca tii cont sa nu mananci 5kg de orez si cartofii, nu este o problema. Succes si sper ca te-am ajutat.