| AnnaBebitza a întrebat:

Vreau sa pun masa musculara doar pe picioare. fund.iar abdomenul doar sa il definesc. Pentru asta stiu ca ar fi nevoie de exercitii corecte si alimentatie bogata in proteine si carbo. Deci daca as face ex. cu greutati pentru picioare..si pt abdomen cateva ex doar de definire asa..si as manca proteine + carbo as obtine ce mi doresc?

Răspuns Câştigător
| Keopspublic1999 a răspuns:

Da doar daca ti-ai lucra părțile pe care le definesti si ai tine un regim alimentar atunci da ai obtine happy funda?

2 răspunsuri:
| AnnaBebitza explică:

Am facut genuflexiuni cu bara. fandari pentru picioare...iar pentru abdomene ceva mai usor...si mai mult pentru oblici..si am mancat apoi. dimineata:ou fiert, sandwich..pe la amiaza piept de pui cu piure. apoi branza de vaca cu banana.iar seara cu 2-3 ore inainte de culcare 2 pulpe de pui cu rosii..nu as vrea sa pun ditamai muschii pe abdomen..ca nu l am lucrat cine stie ce. Mai tare am lucrat picioarele

| Keopspublic1999 a răspuns:

Funda?