| cenumesapunaici a întrebat:

In ultimele 3 luni am slabit 10_11 kg. Nu am mâncat pâine,dulciuri, fast food etc. Acum am 66 kg. Și fac sală de vreo 6 luni. Am început să mananc 2 felii de pâine integrală cu 2 oua dimineață. La școală mananc 2 fructe și după merg la sală. După mananc pe la 5, 1 felie de pâine cu peste, pui, salată sau poate o cioarba. În concluzie nu vreau să mă.mai îngraș. 3 felii de pâinea.predispun la îngrășare?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, daca painea e neagra/intergrala e ok. Organismul tau are nevoie si de ceea ce conine painea, iar 3 felii intreaga zi e perfect.
Mult spor in continuare!