| RAY a întrebat:

Insanity Deluxe Edition l-a incercat cineva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am incercat deluxe edition ci pe cel clasic si Asylum.

Mi s-au parut super programe pentru conditie fizica in general.

| RAY explică (pentru Nickname1890):

Si tu meriti funda, ti-am dat inteligent bravo sper si eu sa slabesc sunt in ziua a cincea

| irinel_8773 a răspuns:

Am incercat versiunea anterioara. Personal nu sunt fan, in schimb un prieten care face si versiunea deluxe spune ca pare a fi genial dar nu pot sa-ti spun daca da rezultate pentru ca de-abia a inceput antrenamentul.
Bafta

| RAY explică (pentru irinel_8773):

Cate zile ai incercat

| irinel_8773 a răspuns:

Deundecumpar si ateu23:
Nu mi-a placut pur si simplu efortul pe care trebuia sa-l depun in sine.
In schimb de cand am inceput sa merg la sala... pot sa-ti promit ca din prima saptamana am avut rezultate.
Mult mai lejer, mai agrabil, un trebuia sa ma spal dupa fiecare serie de exercitii... in fine. parerea mea este ca e o doar o prostie...
Prietenul meu mi-a spus ca tot mai bine da rezultate flotarile si tractiunile decat exercitiile acelea atat de "bine" puse la punct. Pentru el care n'are posibilitatea sa meraga la sala este mult mai satisfacut de flotari si tractiuni.
Nu stiu daca merita funda deundecumpar dar oricum nu-mi pasa funditele mie, sunt aici sa te ajut.
Ideea este daca vrei rezultate concrete du-te la sala frate.
Chestia cu regimul este discutabila...
Personal eu vreau volum + forta in cazul asta mananc foooarte multa proteina evitand grasimea (ex piept de pui... excelent, chiken de la KFC :p).
Pentru cei care vor fibra la greu... Un regim mult mai strict se impune pentru ca trebuie sa elimini o mare parte din grasime. Depinde de ce-ti doresti.
Daca vrei sfaturi sunt aici.

| RAY explică (pentru irinel_8773):

Daca nu era bun nu era asa popular cum este, da e adevarat e efort mare da asa slabesti, o sa merg la sala doar ca acuma nu pot, nu am timp

| irinel_8773 a răspuns:

Incearca si imi spui cum ti se pare oricum e clar ca nu se compara cu sala nici pe departe.

| RAY explică (pentru irinel_8773):

Am incercat si mi se pare greu dar asta e, vreau sa slabesc