| AlexSalutir a întrebat:

Intrebare adresata celor cu experienta in culturism,am un prieten care vrea sa se apuce de sala si a cumparat creatina care contine si proteina, mai exact 80% creatina si 20 % proteina si nu stie cate sa ia inainte de sala, cutia are 90 de pastile,nu vreau sa stiu ce se va intampla daca ia prea mult pentru ca stiu din start ca vor fi probleme,as vrea sa stiu doar cate sa ia inainte de sala,astept un raspuns cat mai rapid, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Aia e creatina de la muscle pharm, are ZERO proteine.

http://www.megaproteine.ro/......-Creatine/

Vezi la "compozitia nutritiva".

Ala care a scris in descriere ca are 80 % creatina si 20 % proteine e un mare IDIOT care nici n-a citit ce scrie pe cutie!

15 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

80% creatina? laughing) cea mai mare prostie auzita de mine luna asta rolling on the floor
creatina se ia 5g/zi, deci are 1g proteina? sigur nu e carbohidrat nu creatina? gen un gainer?
pune-ti datele in ordine corecta ca ce zici tu acolo e o porcarie capitala. nu cred ca stii ce e aia creatina si legatura ei cu proteina + ca nu exista produs sa contina ce zici tu...

| AlexSalutir explică (pentru JohnnyBi):

SI ce propui? bine ca esti tu mai destept... ia hai uitate la link naibi!

| JohnnyBi a răspuns (pentru AlexSalutir):

Te-ai lamurit ca esti pe langa si ca am avut dreptate?

| AlexSalutir explică (pentru JohnnyBi):

Pur si simplu puteai sa imi spui ca nu e posibil sa fie proteina in creatina, nu sa razi ca un handicapat...nu stiu nimic ce tine de culturism, te exprimi gresit ca eu sunt pe langa, sa ii zici aluia despre asta, nu mie!

| JohnnyBi a răspuns (pentru AlexSalutir):

Pai asta ti-am spus, dar sub o exprimare diferita. nu stii nimic, dar vrei suplimente. cocalar de plaja. esti pe langa un sport si ce tine de el si te arunci cu tartacuta in pereti...vina ta. cand esti prost (sinonim = neinstruit) te documentezi inainte sa faci ceva. sau ajungi ca ratatii aia de iau naposim cu lapte si cred ca tribulus e ptc. tu crezi ca multi dintre avansatii dintr-o sala stiu ceva despre ce fac? 95% din ei merg pe bro science gen creatina te umfla. niste ratati. vrei un lucru, inveti despre el. altfel ramai mic si firav

| AlexSalutir explică (pentru JohnnyBi):

Mi-ai spus-o printr-o exprimare diferita...razand,ce e cu tine ma omule, crezi ca toata lumea stie cat stii tu si nu te mai lua de mine cu toate chestile alea gen cocalar de plaja, nu eu iau pastile! nu mai fa atata dreptate, nu mai devia prin alte chesti, am pus o simpla intrebare, altul mi-a raspuns si gata, nu mai ai ce comenta pe subiectu asta si din cate vad eu, ai 432 de raspunsuri castigatoare ceea ce arata ca stii destul de multe, de ce nu ramai la nivelul tau si sa nu te mai iei de alti? ramai tu la examenele tale si nu mai fa lipsuri!

| JohnnyBi a răspuns (pentru AlexSalutir):

Tocmai ce iei suplimente, ca sunt pastile sau nu, nu conteaza. 432 de funde luate pe aceleasi critici, deci unii le pot imterpreta constructiv, nu destructiv cum faci tu. invata sa iei o critica sub forma de sfat. nu te uita cum este un raspuns scris, ci doar interpreteaza continutul. si eu eram prost la inceput...dar inveti daca esti dispus sa o faci

| AlexSalutir explică (pentru JohnnyBi):

Am acei 7 ani de acasa,am fost educat cum trebuie si am facut destula scoala, nu ma inveti tu pe mine chestile astea, nu am cerut pareri despre ce trebuie sa invat eu in viata, de acum sa le dai explicatii celorlalti, nu mie!

| JohnnyBi a răspuns (pentru AlexSalutir):

Am zis eu ceva de 7 ani de acasa? mai bine vorbesc cu un perete, ca tu clar nu intelegi unde ma duc cu discutia asta

| Cosmin86 a răspuns:

Da link la produs.

| AlexSalutir explică (pentru Cosmin86):

Insfarsit un raspuns care il asteptam,eu am gasit sub forma de pastile, nu stiu ce sa zic, sper sa isi faca efectul ca omul ala a dat bani pentru el si vrea rezultate, daca nu isi face efectu inseamna ca e teapa, ca numai in Romania se poate intampla!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexSalutir):

Ce rezultate cu o singura cutie?

Pentru rezultate ca lumea :

- 8-9 milioane / luna in MANCARE
- 2-3 miliaoen / suplimente

Sau 10 mil / mancare si zero suplimente.

Ce rezultate sa aiba de la o CUTIE AMARATA?

pentru rezultate :MINIM 1 an ( de preferat 2-3 )

| AlexSalutir explică (pentru Cosmin86):

Nu manca de 10 milioane... mananca in asa fel incat sa nu rabzi de foame,preferabil ar fi sa mai mananci si putina carne,ma rog, la cantitatile preferate de tine, dar atata timp cat mergi la sala pentru un timp mai indelungat fara intreruperi de timp mari, atunci reusesti, si in poza de profil se vede ca sunt destul de fibrat pentru ca nu am luat suplimente, milkshake-uri sau alte lucruri.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexSalutir):

Aia e creatina de la muscle pharm, are ZERO proteine.

http://www.megaproteine.ro/......-Creatine/

Vezi la "compozitia nutritiva".

Ala care a scris in descriere ca are 80 % creatina si 20 % proteine e un mare IDIOT care nici n-a citit ce scrie pe cutie!

| Catalinjr a răspuns:

Muscle pharm are produse de top, eu mi-am cumparat de aici http://www.culturism.net/......-serv.html daca mai iei si o proteina de calitate, esti top :)