| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei pasionati de pariuri sportive in special fotbal care poate sa mi dea cateva sfaturi de a castiga constant sume mici de bani din atfel de pariuri!?

Răspuns Câştigător
| Vibrations a răspuns:

Singura modalitate, relativ sigura, pe care o folosesc eu e sa pui pe 0ver 0.5 adica sa se inscrie minim un gol pe meci. Pui cam 10 meciuri pe un bilet si ai cota de 1.50 1.60 cam asa. Stiu e foarte mica cota dar castigi constant si cu timpul ai sa vezi ca ai profit.

8 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Eu aveam o tactica, daca erau 3 meciuri de exemplu. luam 2 foi de pariuri, pe o foaie puneam ca o sa castige toate meciurile si pe cealalta ca o sa piarda. si mai mereu castigam

| 0nlyMe a răspuns (pentru Adrianetc):

Si daca unul din meciuri are invers iesea egal? Nu ai cum sa casitgi mereu.

| Adrianetc a răspuns (pentru 0nlyMe):

Nu am zis ca toate sunt castigatoare dar am mai multe sanse

| 0nlyMe a răspuns (pentru Adrianetc):

Daca ai peste 18 ani poti sa-ti faci cont pe un site de pariuri ( http://www.betfair.com/ ) si pe urma bagi niste bani acolo, iti faci o strategie prin care sa minimalizezi pierderile, gasesti un site cu predictii foarte bune sau daca te pricepi tu, poti sa faci predictiile personal. Si apoi te apuci sa pariezi. Bafta!

| 0nlyMe a răspuns (pentru 0nlyMe):

Scz vroiam sa zic prima data alt ceva nu "Si daca unul din meciuri are invers iesea egal?" ci doar daca la unul din meciuri iese egal?

| VadTot a răspuns (pentru Adrianetc):

Dar mizezi o suma mai maricica sa ai un castig frumusel..cit de cit...Crezi ca exista o mafie a pariurilor care controleaza aproape tot fotbalul?

| 0nlyMe a răspuns (pentru VadTot):

Normal ca exista o mafie a pariurilor. Si este formata din patronii caselor importanter de pariuri.(asta e parerea mea)

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)