| tonycrazy24 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.
Cine poate sa ma ajute cu un sistem de pariuri sportive? Eu pariez doar la fotbal numai cu mize mici 3/5 lei si vreau sa castig si eu o data.
Daca cineva ma poate ajuta sa scrie aici.

Răspuns Câştigător
| AnonimDEtreiANI a răspuns:

Ca sa ai o sansa mai mare de castig trebuie sa urmaresti cu atentie toate meciurile pe care vrei sa mizezi...
adica na mie imi ia 1-2 ore sa pun un bilet la pariuri
Trebuie sa le si gandesti putin... 99% e pricepere si 1% e noroc.
Dar cu siguranta o sa prinzi experienta daca vei continua sa tot bagi, iar castigurile nu vor ezita sa apara...
Sper ca ti-am fost de folos