| SorryForPartyRocking a întrebat:

Irlanda - Croatia. Cine castiga?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Croatia clar. Are jucatori mai in forma. Echipa irlandeza este formata din jucatori care activeaza in echipe mediocre de mijlocul clasamentului in Anglia gen: Sunderland, Newcastle, Swansea, asa ca n-au sanse in grupa asta. Croatia trebuie si ea sa isi scoata cate puncte poate. Daca te uiti acum la Spania-Italia poti observa ce strans se joaca. Cu asemenea rivali e clar ca Croatia poate spera la puncte numai din meciul cu Irlanda. Deci Croatia castiga mai mult ca sigur.

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu zic Croatia.Dar ambele joaca bine si sunt capabile de surprize.Deci e greu.

| expander91 a răspuns:

Amandoua sunt echipe bune, nici nu sti la ce sa te astepti. Eu cred Croatia

| BLeur a răspuns:

După părerea mea croaţi sunt foarte buni, deci..de Irlanda, chiar nu ştiu nimic, nici un jucător..deci, fără dubii Croaţia va ieşi învingătoare din acest meci.

| WoKy a răspuns:

Egal.

| P1x3lMD a răspuns:

3-1 pentru Croati(cum era si de asteptat)